Pod Napięciem na Targach Edukacji Kulturalnej w Lublinie.

Delegacja Stowarzyszenia wyruszyła na udaną promocję.

Andrzej, Marta i Karolina wyruszyli do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie na Targi Edukacji Kulturalnej Młodzi LUBią Kulturę.

Wizyta tam to efekt realizacji projektu Dziadowska Uczta i wydarzenia Dziady Jesienne finansowanego przez projekt Młodzi LUBią Kulturę, Narodowe Centrum Kultury w programie Bardzo Młoda Kultura. Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony uczestników targów jak i innych grantobiorców MLK.

Wykonane na warsztatach talizmany słowiańskiego szczęścia cieszyły się wielką popularnością. Była to okazja by porozmawiać ze świetnymi, często znajomymi już nam, animatorami z naszego województwa. Mogliśmy zapoznać się z ich świetnymi projektami, które realizowali w tym roku.

Termin targów zbiegł się z galą wręczenia nagród Stacja Kultury, na której nagrodę za Przegląd Piosenki Międzynarodowej odebrała Pani Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie Edyta Fidecka. Szkoła była oczywiście partnerem projektu Dziadowska Uczta.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wspólnie cieszyć się z sukcesu na targach. Serdecznie gratulujemy nagrody! Dziękujemy CSK za możliwość wzięcia udziału w targach oraz świetnych warsztatach, które jak się okazało, były nie tylko frajdą dla najmłodszych.

Last modified onniedziela, 21 styczeń 2018 20:03
Login to post comments